New York Finance

Oct 17 2017

Kia Cee d #kia, #cee #d, #opinie, #komentarze


#

Nałożeniem kaucji w wysokości 10 000 złotych na łotewskiego przewoźnika i usunięciem pojazdu ciężarowego z ładunkiem na parking zakończył się transport ponad 21 ton.

PIN i zielony . Wkrótce usłyszą to kierowcy, którzy otrzymali mandat

Wkrótce będzie można płacić za mandaty kartą. Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację prawa, która przewiduje, że będzie można opłacić mandat od ręki przy pomocy.

Zobacz także

Kia Cee d I Hatchback 1.6 CRDi

Podsumowanie: Proszę nie wierzyć zapewnieniom panów (pań. ) w salonie, że to dobre i trwałe auto. Nowoczesne? Nie. W 3cim miesiącu użytkowania pierwszy raz ściągnięto je z trasy! Do tego komputer nie wykazał usterki. tydzień bez auta. Tyle myśleli w serwisie. W porównaniu do Toyoty (tylko coroczne przeglądy), w serwisie kii byłem kilka razy w roku. Jak ktoś ma czas na rozmowy z panami i wysłuchiwanie ich teorii, to może sobie na to pozwolić. Nigdy nie udało mi się osiągnąć spalania z folderu. Na trasie nie spadło poniżej 4l. W Sceniku żony tak (ta sama trasa podobne warunki) – sprawdzane kilka razy!

Ocena: 1,0

Kia Cee d II Hatchback 1.6 GDI (pro_cee d)

Podsumowanie: Ogólnie. liczyłem na mniej wad, przecież to druga generacja .

Ocena: 3,0

Kia Cee d II Hatchback 1.4

Podsumowanie: Dobre, ładne, sympatyczne auto do spokojnej jazdy

Ocena: 4,0

Kia Cee d II Hatchback 1.4

Podsumowanie: Solidne dobrze wyposażone auto,za niewysoką cenę.

Ocena: 4,0

Kia Cee d I Hatchback 1.4

Podsumowanie: Twoja opinia Greg chyba jest troszkę z fantazją. Jaki pasek rozrządu w ceed 1,4. raczej na łańcuchu lata albo się mylę 🙂

Ocena: 4,0

Kia Cee d I Hatchback 1.4

Podsumowanie: SAMOCHÓD DOŚĆ TANI. ALE W PORÓWNANIU Z POPRZEDNIMI (( Nissan,Honda Civic VI i VII generacji wyraźnie technicznie gorszy ( nietrwały silnik. bardzo czuły na poziom oleju napinacz. możliwe przeskoczenie paska rozrządu. )

Ocena: 3,0


Written by admin


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *